Gizlilik Politikası

T.Vakıflar Bankası T.A.O. olarak Bankamız çağdaş ve yenilikçi bankacılık anlayışını, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak müşterilerine hizmet vermekte olup, Bankamız web sitesi www.vakifbankkobidost.com.tr'de yayınlanan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar Bankamız tarafından bu doğrultuda hazırlanmıştır. Bankamız, müşterilerimizin vermiş olduğu bilgilerin gizliliğini koruma prensibi çerçevesinde, işbu web sitesinde aşağıda belirtilen kuralları benimsemiştir.

Bankamız web sitesi www.vakifbankkobidost.com.tr'yi ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir.

Web sitesinden verilen hizmetlerde müşterilerimizden alınan bilgilere yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bankamız, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Web sitesinden, yalnızca ürün/hizmet başvurusu amaçlı bilgi girişi yapılmakta olup, müşterilerimizin tarafımıza vermiş olduğu bilgilerin, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmesinin veya değiştirilmesinin engellenmesi için bankamız, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Web sitesini kullanarak Facebook bağlantısı yapan kullanıcılarımızın, Facebook ayarlarında izin verdiği şekilde, yalnızca yaş, isim ve yaşadığı yer bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler yalnızca kişiye özel uygun ürün eşleştirme yapabilme amacıyla kullanılmakta ve tarafımızca tutulmamaktadır.

Web sitesine girilen bilgiler, müşterilerimizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla kullanılmaktadır. Müşterilerimizin bu web sitesi üzerinden paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, banka personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Bankamız, müşterilerine ait bilgileri ilgili mevzuatta açıkça öngörülen haller veya kanunen açıkça yetkili kılınan merciler haricinde, herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluşla paylaşmaz.

Bu web sitesi üzerinden, bir kısım web sitelerine link verilmektedir. “Gizlilik Politikamız”da yer alan taahhütlerimiz sadece bu web sitemiz ile Bankamıza ait diğer web siteleri içerisinde geçerlidir ve Bankamıza ait olmayan diğer web sitelerini kapsamamaktadır. İş bu web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait, gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Bu web sitesinden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan T.Vakıflar Bankası T.A.O. sorumlu tutulamaz.

Web sitesine girilen bilgilerin güvenliği açısından bankamız sistemi ve internet altyapısı güvenliği için gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğu tüm aktivitelere ait kayıtlar, ”Gizlilik Politikası” çerçevesinde saklanmaktadır.

Bankamız web sitesi www.vakifbankkobidost.com.tr'yi kullanan her müşterimiz, yukarıda belirtilen şartları kabul ettiğini taahhüt etmiş sayılır.

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder