< Kampanyalar

VakıfBank'tan Avantajlı Faiz Oranları ile Esnaf Candır Kredisi

Esnafımızın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Esnaf Candır Kredisi, 100.000 TL’ye kadar avantajlı faiz oranları ile kullandırılacaktır. Kredi, 36 aya varan vade ve 3 aya kadar ödemesiz dönem imkanı ile ayda bir ve 3 ayda bir eşit taksitlerle geri ödeme seçeneği sunmaktadır.

Esnaf Candır Kredisi Kullanan Müşterilere VakıfBank’ta Masraf Yok!

Esnaf Candır Kredisi’nden faydalanan işletmeler; “Nette Mini Tarife”ye ücretsiz sahip olarak 12 ay boyunca EFT ve havale işlemlerini mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden ücretsiz gerçekleştirebileceklerdir.

Ayrıca, değerli kağıt bedeli hariç 1 adet 10’luk çek karnesi müşterilerimize ücretsiz sunulacaktır.

*31.12.2019 tarihine kadar geçerli olan Esnaf Candır Kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen tüm esnafımızı Şubelerimize davet ediyoruz.

Bankamız gerekli gördüğü hallerde, kredi koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Krediden yararlanan şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırılması zorunludur. Kredi kullandırımı sonrası 12 dönemlik “Nette Mini Tarife” ücretsiz tanımlanacak olup her ay İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden 15 adet Havale ve 5 adet EFT işlemi ve ATM üzerinden 5 adet Havale işlemi ücretsiz gerçekleştirilecektir. Ayrıca Banka uygun gördüğü hallerde krediden yararlanan müşterilere 1 adet 10’luk çek karnesini ücretsiz verebilecektir. Çek karnesi değerli dağıt bedeli, müşteriler tarafından karşılanacaktır.

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder