< Tüm Hikayeler

APC Paslanmaz Tasarım

APC Paslanmaz Tasarım firması, 2006 yılında cam üzerine hizmet veren Levent AKÇAKOCA ve paslanmaz üzerine hizmet veren Enver MERCAN’ın işbirliği ve takım ruhunu birleştirmeleri sonucu kurulmuştur. Türkiye’de bu iki sektörü birleştiren ve bu gerekliliği kapatan firma olarak temellerini Ankara Ostim’de atmıştır.

Paslanmaz ve cam imalatından iyi anlayan iki ortak, 2008 yılından itibaren yatırımlarını hızlandırmaya başlamıştır. Kabına sığmayan ve gün geçtikçe iş hacmi artan işletme, mevcut üretim alanı yetmemeye başlayınca Ankara Esenboğa Havalimanı yolu üzerinde bulunan modern ve son teknoloji makine parkuru bulunan 6000 m2’lik yeni adresine taşınmıştır. İç piyasada başarılı olmanın dış piyasa yolunu da açtığının bilincinde olan firma yöneticileri, Türkiye’de ve yurt dışında çok başarılı projelere imza atmaya başlamıştır. Hem Türkiye’ye katma değerde bulunmayı hem de yurtdışı ağırlıklı para kazanmayı hedefleyen firma yöneticileri dinamizmi artırdıklarını, istihdamı artırdıklarını, yapılanmayı artırdıklarını belirtmişlerdir.

Türkiye’de değil de dünyada ses getirmeyi hedefleyen firma, Avrupa’nın göbeğinde iş yaptığı zaman ‘İşte biz bugün bir yerlere gelmeyi başardık.’ diyecektir. Avrupa’nın kalite, imalat, montaj işçiliğinde Türkiye’den ileride olması, ve kalifiye personel sıkıntısı çekilmesi, Avrupa’da iş yapabilen Türkiye menşeli firmaların azlığı, firmanın kuruluş aşamasında bu hedefi koymasında etken olmuştur. Global yaşamdaki küresel düşüncelerini yerel yaşamlarına çağın teknik sanatçı ruhuyla birleştirip adapte etmeye çalışan firma yöneticileri, çelik dekorasyon, cam ve alüminyum sektörlerinde çalışmakta ve tasarımlarını da kendi tesislerinde üretip uygulamasını gerçekleştirmektedir. Paslanmaz çelikte mimari tasarımlara uygun korkuluklar, kolon ve cephe kaplamalar, özel dizayn merdivenler, bayrak direkleri, kanopiler ve çeşitli mimari uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Sektördeki güçlü ve iddalı yapısını koruyan firmamız yurt içinde ve yurt dışında havalimanları, alışveriş merkezleri, rezidans, spor kompleksi, otel, kültür merkezi gibi önemli projelerde çalışmış, uzman kadrosuyla birliktelikten güç doğar ilkesiyle yeni bir oluşumla konusunda yetişkin, üst düzey yöneticiler ve teknik personeliyle hizmet vermektedir.

Cam imalatı olarak; dekoratif cam uygulamaları, cam cephe sistemleri, istenilen renkte lamine cam uygulaması ve özel projeler gerçekleştirilmektedir.

Alüminyum uygulamaları; cephe kaplamaları, kompozit kaplamalar, özel projeler ve lamalı uygulamalı projeler yapılmaktadır. İnşaat sektöründe ise; projeden uygulama aşamasına kadar tüm inşaat evrelerini Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminal genişletme projesinde kendini gösteren firma, "Biz bu işi de yaparız." düşüncesiyle yola çıkmış ve seramiğinden granitine, uzay çatısından asma tavanına, sigara içme alanlarından check-in adalarına kadar toplamda 66 gün gibi rekor bir sürede kendini göstermiş, işçilik ve kalite olarak umulanın ötesinde iş çıkarmıştır. Paslanmaz korkuluk imalatından ziyade ince işlerin müteahhiti olmuş ve top yekün anahtar teslim yapan bir firma durumuna gelmiştir.

Firma yöneticileri,her geçen gün büyüyen yapısında önemli bir yeri olan VakıfBank ile çalışmalarını sürdürmenin ve kendilerine verilen destekten mutlu olduklarını dile getirmiştir.


Tüm Hikayeler İçin Tıklayınız

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder