< Tüm Hikayeler

ÇEVİK YAPI A.Ş.

İş dünyasına 1981 yılında mütevazi adımlarla giren firmamız, sonsuz çabaları ve enerjisi ile her geçen yıl büyüyerek kendi sektöründe TÜRKİYE’NİN LİDER FİRMASI olmayı başarmıştır. MTA tarafından bulunup işletmeye açılan Dünyanın en saf, en kaliteli bims (ponza) rezervli 10.000.000m2 bims maden sahasına sahip olan firmamız, son teknoloji eleme ve ayıklama tesisleri ile 13nİZOBİMS duvar bloklarının hammaddesini kendi tesislerinden temin ederek tarım, tekstil, elektronik, cam, boya, metal-plastik, kozmetik gibi birçok sektöre hammadde satışı yapmaktadır.

2000’li yıllarda Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla inşaat malzemeleri üretimine ağırlığımız koyarak, gerek bims gerekse değişik türde ürettiğimiz yapı malzemeleri ve 22 adet patentli tasarımımızla 10.000m2 kapalı makine alanı ve 60.000m2 açık stok alanında, AVRUPA’nın EN SON TEKNOLOJİSİNİ kullanarak tam otomasyon sistemi ve robotlarla üretim yapan makinalarla Dünya çapındaki 3. Büyük fabrika konumuna geldik.

Çevik Yapı olarak ayrıca 15 TIR'lık araç filosuna sahibiz. Lojistik alanında tır filomuza 10 yeni araç daha alarak, lojistikte daha da güçlenerek müşterilerimize daha hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Ayrıca inşaat sektöründe son yıllarda hafif yapı malzemelerine verilen önemin giderek artmasıyla birlikte, hammadde tüketiminde ponza taşının yapı malzemesi olarak kullanımı yaygınlaştı. Ülkemizin geneli deprem kuşağında olduğu için ve son yıllarda enerji tasarrufu önem kazandığı için 13nİZOBİMS bloklar duvarda kullanılacak en doğru malzemedir. Önümüzdeki yıllarda bilinçlenen toplum anlayışıyla satışlarımızda %30 oranında bir büyüme bekliyoruz.

Çevik Yapı, Bims sektörünün profesyonel yüzü olmak amacıyla kurulmuştur. Çağdaş yönetim yapısı ve kalifiye elemanlardan oluşan teknik ve gövde kadrosu ile kendisini sürekli geliştiren ÇEVİK YAPI, müşteri memnuniyetini sağlamak adına, en iyi ürünü, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak gayreti ve heyecanıyla tıpkı ilk günkü gibi çalışmalarına 34 yıldır devam ettirmektedir. Büyüyen bu yapımızda önemli bir yeri olan VakıfBank ile çalışmalarımızı sürdürmenin mutluluğunu yaşayarak bize verdikleri desteklerden dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

ÇEVİK YAPI
Ali ÇEVİK, Uğur ÇEVİK, Recai ÇEVİK
Tüm Hikayeler İçin Tıklayınız

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder