< Tüm Hikayeler

ALHATOĞLU ZEYTİNYAĞI

Öncelikle böyle güzel bir paylaşım yeri ayırdığınız için VakıfBank ailesine teşekkür ederim. Biz 2004 yılında Akhisar'da aile adımızla zeytinyağı ticareti yapmaya başladık. 50 yıllık ticaret geçmişi olan babam Hüseyin Alhat'tan ayrı bir ticaret kolunu seçip zeytinyağı alıp satmaya başladık. Bize bu işin çok ağır bir iş olduğunu söyleyenler olmuştu. Biz eskiden beri sermayesi güçlü bir aileyiz. İşler büyümeye ve talep şekli değişmeye başlayınca dökme satıştan ambalajlı imalata geçmemiz gerektiğini gördük.

2006 yılı sonunda KOSGEB destekli makine almaya karar verdik ve karşımıza o an VakıfBank çıktı. Allah bereket versin; 0 faizli %50 hibeyle dolum makinesi aldık. Zamanla VakıfBank'tan aldığımız uygun oranlı, uzun süreli kredilerle stok gücümüzü katlı katlı artırdık. Daha sonrasında organize sanayindeki yeni ve modern tesisimizi kurarak zeytinyağı sektöründe önemli bir aktör olmayı başardık.

Şişeli ihracatta partnerlerimizle güç birliği yaparak üçüncülüğe kadar yükseldik. Bu başarı hikayemizde yanımızda dimdik duran VakıfBank ailesine teşekkür ederiz.

Tüm Hikayeler İçin Tıklayınız

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder