Sizin İçin Seçtiklerimiz

KOBİdost İhracat Sektörü Destek Paketi


İhracat veya ihracat sayılan satış ve teslimler ile döviz kazandırıcı faaliyette bulunan firmalar için, ihracat desteği VakıfBank’tan. 

KOBİdost İhracat Sektörü Destek Paketi ile 

  • Vergi, SGK ödemeleri ve Bağkur ödemeleriniz,
  • Türkiye Hayat Emeklilik’ten uygun koşullarla emeklilik ve hayat sigortaları,
  • Türkiye Sigorta’dan avantajlı koşullarla uygun sigorta ürünleri,
  • Vakıf Factoring ve Vakıf Leasing işbirliğiyle factoring-leasing,
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Döviz Kredisi
İhracat alacaklarınızın finansmanına yönelik, Libor ve Eurobor’a endeksli ya da sabit faiz oranı ile Döviz Kredisi kullanabilirsiniz.
Yatırım Kredisi
Uzun vadeli, makine, teçhizat ve/veya ekipman alımlarınızın finansmanına yönelik, 1 yıla kadar ödemesiz dönemli (Anapara ödemesiz, 3 ayda bir faiz ödemeli) olarak Yatırım Kredisi kullanabilirsiniz.
T.Eximbank Kaynaklı Krediler
İhracatın geliştirilmesi amacıyla Eximbank kaynağından, ihracata hazırlık aşamasında kullandırılan, çok uygun faiz ve ödeme koşullarına sahip Eximbank Kaynaklı İhracat Kredisi kullanabilirsiniz.
Akreditif Kredisi
İhracat alacaklarınızın güvence altına alınmasını sağlayan, uygun şartlarda Akreditif Kredisi kullanabilirsiniz.
Dış Ticaret Paketi
İthalat ve ihracat yapıyorsanız, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak 6 farklı dış ticaret ürünü geliştirdik. Bu ürünlerde avantajlı kur ve komisyon, parite işlemleri, alıcının hesabına aynı gün içinde transfer, gümrük vergisi ödemelerini kolaylaştıran Gümkart, ilave faiz indirimleri gibi dış ticarette sizlere fark yaratacak avantajlarımız var.
Gümkart
VakıfBank Gümkart ile gümrük sahasında nakit para taşıma riskinden kurtularak tüm ödemelerinizi, tek bir kartla daha güvenli ve hızlı yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Gümkart ile bankaya gitmeden, internette ödeme yapmadan yada gümrüğe dekont iletmeden gümrük vergisi ödeyebilirsiniz.
Taksitli İhtiyaç Kredisi
Nakit ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranları ve çeşitli vade seçenekleri ile Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.
İşyeri Edindirme Kredisi
Kendi gayrimenkulünüz de mesleğinizi icra etmek istiyorsanız; çeşitli vade imkanlarıyla “İşyeri Edindirme Kredisi” ile hayalinizdeki işyerine kavuşabilirsiniz.
Ticari Araç Kredileri
Firma faaliyetlerinde kullanılmak üzere 0 km. veya 2.el aracın finansmanında, Ticari Araç Kredisi veya birden fazla adette 0 km. araç alımlarında, Filo Kredisi kullanabilirsiniz
Ticari Kredili Bankomat 7/24 Kredisi
Hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa dahi, her an ödemelerde kullanabileceğiniz kredili hesap olan Bankomat 7/24 Kredisi’ni, size özel faiz oranıyla kullanabilirsiniz.
Şirket Kredi Kartı
Size ve çalışanlarınıza bağımsız ve farklı limitlere sahip, yapılacak alışverişlerinizi kontrol altına alabileceğiniz BusinessCard alabilirsiniz.
Spot / Rotatif Krediler
İsterseniz, firmanızın kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kredi tutarı, vade ve faiz oranı, kullandırım tarihinde belirlenen Spot Kredi ya da belirli bir vade içermeyen, nakit akışınıza göre kredinizi vadesinden önce kısmen veya tamamen kapatabilme, faizini 3’er aylık dönem sonlarında ödeme imkanı sağlayan Rotatif Kredi kullanabilirsiniz.
Teminat Mektupları
Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya YP Teminat Mektupları’nı, size en yakın şubemizden talep edebilirsiniz.
Çek Kullanımı
Müşteri çeklerinizin muhasebe sisteminize girişini ve akıbet bilgilerinin elektronik ortamda takibini sağlayan “Çek Entegrasyonu”ndan yararlanabilir;

Takastan sorulan çek hesabınızla ilgili SMS hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Toplu Ödeme Sistemi
EFT/Havale ile yapılan ödemeler ve maaş ödemelerinize muhasebe entegrasyonu sağlayabilir ve bankaya ayrı bir talimat vermenize gerek kalmadan Toplu Ödeme Sistemi’nden yararlanarak günlük hesap hareketlerinizi elektronik ortamda kontrol edebilirsiniz.
Doğrudan Borçlandırma Sistemi
Mal ve hizmet satışı sonrası bayi veya müşterilerinizden olan alacaklarınızın, vadesinde hesabınıza transfer edilmesini sağlayan Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nden faydalanabilirsiniz.
POS
Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebildiğiniz, size uygun komisyon ya da bloke oranları ile “POS Cihazı”, “Sanal POS” veya “Mobil POS” alabilirsiniz.
Otomatik / Düzenli Ödeme
Elektrik, telefon, su, doğalgaz vb. hizmetleri veren kurumların faturalarının, Bankamız üzerinden ödenmesini sağlayabilir ve hesabınız kredilendirilmişse, hesapta yeterli bakiye olmasa dahi ödemelerinizi otomatik olarak zamanında yapabilirsiniz.

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder