Sizin İçin Seçtiklerimiz

KOBİdost Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi


Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmalara, finansal destek VakıfBank’tan.

KOBİdost Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi ile

  • Vergi, SGK ödemeleri ve Bağkur ödemeleriniz,
  • Türkiye Hayat Emeklilik’ten uygun koşullarla emeklilik ve hayat sigortaları,
  • Türkiye Sigorta’dan avantajlı koşullarla uygun sigorta ürünleri,
  • Vakıf Factoring ve Vakıf Leasing işbirliğiyle factoring-leasing,
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Taksitli Ticari Kredi
İşletme ihtiyacınızın finansmanına yönelik tüm vadelerde 12 aylık periyotlar içerisinde, 4 ay ödemesiz dönemli, eşit taksit ödemeli kredi kullanabilirsiniz.
İşyeri Edindirme Kredisi
Kendi gayrimenkulünüzde mesleğinizi icra etmek istiyorsanız; çeşitli vadelerde, ister aylık eşit taksitle isterseniz, 3 ayda bir eşit taksit ödemeli “İşyeri Edindirme Kredisi” ile hayalinizdeki işyerine kavuşabilirsiniz.
Makine, Teçhizat ve/veya Ekipman Alımları Kredisi
Uzun vadeli makine, teçhizat ve/veya ekipman alımlarınızın finansmanına yönelik, 1 yıla kadar ödemesiz dönemli (Anapara ödemesiz, 3 ayda bir faiz ödemeli) olarak Yatırım Kredisi kullanabilirsiniz.
Döviz Kredisi
İhracat alacaklarınızın finansmanına yönelik, Libor ve Eurobor’a endeksli ya da sabit faiz oranı ile Döviz Kredisi kullanabilirsiniz.
Yatırım Kredisi
Uzun vadeli makine, teçhizat ve/veya ekipman alımlarınızın finansmanına yönelik, 1 yıla kadar ödemesiz dönemli (Anapara ödemesiz, 3 ayda bir faiz ödemeli) olarak Yatırım Kredisi kullanabilirsiniz.
Ticari Araç Kredileri
Firma faaliyetlerinde kullanılmak üzere 0 km. veya 2.el aracın finansmanında, çeşitli vadelerle Ticari Araç Kredisi veya birden fazla adette 0 km. araç alımlarında, Filo Kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca, ticari araç satışı yapan anlaşmalı markalardaki özel kredi fiyatlamalarımızdan yararlanabilirsiniz.
Ticari Kredili Bankomat 7/24 Kredisi
Hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa dahi, her an ödemelerde kullanabileceğiniz kredili hesap olan Bankomat 7/24 Kredisi’ni, size özel faiz oranından kullanabilirsiniz.
Şirket Kredi Kartı
Size ve çalışanlarınıza bağımsız ve farklı limitlere sahip, yapılacak alışverişlerinizi kontrol altına alabileceğiniz BusinessCard alabilirsiniz.
Spot / Rotatif Krediler
İsterseniz, firmanızın kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kredi tutarı, vade ve faiz oranı, kullandırım tarihinde belirlenen Spot Kredi ya da belirli bir vade içermeyen, nakit akışınıza göre kredinizi vadesinden önce kısmen veya tamamen kapatabilme, faizini 3’er aylık dönem sonlarında ödeme imkanı sağlayan Rotatif Kredi kullanabilirsiniz.
Teminat Mektupları
Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya YP Teminat Mektupları’nı, geniş şube ağımız sayesinde size en yakın şubemizden alabilirsiniz.
Çek Kullanımı
Müşteri çeklerinizin muhasebe sisteminize girişini ve akıbet bilgilerinin elektronik ortamda takibini sağlayan “Çek Entegrasyonu”ndan yararlanabilir;

Takastan sorulan çek hesabınızla ilgili SMS hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Dış Ticaret Paketi
İthalat ve ihracat yapıyorsanız, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak 6 farklı dış ticaret ürünü geliştirdik. Bu ürünlerde avantajlı kur ve komisyon, parite işlemleri, alıcının hesabına aynı gün içinde transfer, gümrük vergisi ödemelerini kolaylaştıran Gümkart, ilave faiz indirimleri gibi dış ticarette sizlere fark yaratacak avantajlarımız var.
Gümkart
VakıfBank Gümkart ile gümrük sahasında nakit para taşıma riskinden kurtularak tüm ödemelerinizi, tek bir kartla daha güvenli ve hızlı yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Gümkart ile bankaya gitmeden, internette ödeme yapmadan ya da gümrüğe dekont iletmeden gümrük vergisi ödeyebilirsiniz.
Toplu Ödeme Sistemi
EFT/Havale ile yapılan ödemeler ve maaş ödemelerinize muhasebe entegrasyonu sağlayabilir ve bankaya ayrı bir talimat vermenize gerek kalmadan Toplu Ödeme Sistemi’nden yararlanarak günlük hesap hareketlerinizi elektronik ortamda kontrol edebilirsiniz.
Doğrudan Borçlandırma Sistemi
Mal ve hizmet satışı sonrası bayi veya müşterilerinizden olan alacaklarınızın, vadesinde hesabınıza transfer edilmesini sağlayan Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nden faydalanabilirsiniz.
POS
Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebildiğiniz, size uygun komisyon ya da bloke oranları ile “POS Cihazı”, “Sanal POS” veya “Mobil POS” alabilirsiniz.
Otomatik / Düzenli Ödeme
Elektrik, telefon, su, doğalgaz vb. hizmetleri veren kurumların faturalarının, Bankamız üzerinden ödenmesini sağlayabilir ve hesabınız kredilendirilmişse, hesapta yeterli bakiye olmasa dahi ödemelerinizi otomatik olarak zamanında yapabilirsiniz.

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder