< Kampanyalar

KOSGEB & VAKIFBANK İŞBİRLİĞİ PROGRAMI

ARKADAŞINIZA TAVSİYE EDİN HEMEN BAŞVUR

 

Bankamız ve T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB) ortaklığıyla; KOBİ’lerimizin finansal ürün ve hizmetlere daha uygun koşullarda erişimini sağlamak amacıyla bir işbirliği programı oluşturulmuştur. Program kapsamında KOBİ’lerimize kredi ve diğer bankacık ürün ve hizmetlerini çeşitli avantajlar ile sunuyoruz.

KOBİ’lerin gücüne güç katan İş Birliği Programımızda; işletmelerimizin her türlü finansman ihtiyacına yönelik ürün ve hizmetler yer almakta.

KOSGEB İşbirliği Programımızda yer alan kredi ve diğer Bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerimizin KOSGEB’e kayıtlı ve KOBİ Beyannamelerinin güncel olması gerekmektedir.

KOSGEB veri tabanına nasıl kayıt olacağınız veya veri tabanına kayıtlı ancak KOBİ beyannamesi güncel olmayan bir işletme iseniz KOBİ beyannamenizi nasıl güncelleyeceğiniz hakkında bilgileri; kurumun internet adresinden (http://www.kosgeb.gov.tr) öğrenebilir ya da en yakın VakıfBank Şubesinden bu konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

KOSGEB veri tabanına kayıt olmanız ve KOBİ beyannamenizin güncel olması sonucunda hem Bankamızın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek hem de KOSGEB tarafından sunulan/sunulacak desteklerden istifade edebilmenin ön şartını yerine getirmiş olacaksınız.

 

İşbirliği Programı kapsamında yer alan Bankacılık ürün ve hizmetleri

KOSGEB İŞBİRLİĞİ KREDİSİ

KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelere özel “masrafsız” nakit kredi ürünüdür. Kredi maksimum 60 ay vadeli olup, KOBİ’lerimiz ödeme planlarını ihtiyaçlarına göre;

  • Aylık eşit taksit ödemeli,
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir taksitli
  • Değişken taksitli
  • Taksit ertelemeli

olarak rahatça oluşturabilmektedirler.

İHRACATÇI KOBİLERE SAĞLANAN DESTEKLER

TİM üyesi olan ihracatçı KOSGEB'e kayıtlı işletmeler, TİM ile Bankamız arasındaki işbirliği protokolünden de yararlanabilecektir. Bu kapsamda ilgili protokoldeki şartları taşıyan işletmelere; çeşitli kredi türlerinde avantajlı faiz oranları sunulacaktır. Ayrıca bu işletmelerimizin dış ticaret işlemlerinde indirimli masraf ve ücretler uygulanacaktır. İşletmelerimizin bu avantajlardan yararlanabilmeleri için ihracat işlemlerini bankamıza kanalize etmeleri gereklidir.

ENERJİ VERİMLİĞİ VE YURTDIŞI KAYNAKLI KREDİ AVANTAJLARI

TurSEFF Kredisi

EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) himayesinde “Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansmanı Programı (TURSEFF)” kapsamında KOBİ’lerin enerji verimliliği projelerinin finansmanı sağlanmaktadır. KOSGEB & VAKIFBANK işbirliği programı kapsamında TURSEFF Enerji Verimliliği ve Ticari Bina Enerji Verimliliği kredileri, KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimize indirimli olarak sunulacaktır.

Dünya Bankası Kobi Enerji Verimliliği Kredisi

Dünya Bankasından sağlanan kaynak ile KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimizin Enerji Verimliliği projeleri 1 yılı ödemesiz olmak üzere 7 yıla kadar çıkabilen vadelerde indirimli olarak finanse edilecektir.

Avrupa Yatırım Bankası Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi

Avrupa Yatırım Bankası (AYB)’den sağlanan kaynak kapsamında KOBİ işletmelerin işletme finansmanı, ihracat ve yatırım kredisi ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu kapsamda KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimiz ayrıca faiz indiriminden yararlandırılacaktır.

Büyüyen Anadoluya Kredi Kolaylıkları Programı

Büyüyen Anadoluya Kredi Kolaylıkları (BAKK) kredi programı kapsamında kalkınmada öncelikli bölgelerde faaliyet gösteren KOBİ’lere çok uygun şartlarda toplam 5 yıl vadeye kadar işletme kredisi sunulmaktadır. Bu kredi türünde KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı ve kalkınmada öncelikli yörelerde faaliyet gösteren işletmelerimize ayrıca faiz indirimi uygulanacaktır.

 
DİĞER BANKACILIK ÜRÜN VE HİZMETLERİNDE SAĞLANAN AVANTAJLAR

Ücretsiz 12 aylık NETTE MİNİ tarife hediyesi

KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimize; işbirliği programı kapsamındaki kredilerden kullanmaları halinde; hesap işletim ücreti muafiyeti ve 32 günlük dönemlerde internetten toplam 25 havale ve 4 EFT’nin ücretsiz yapılmasını sağlayan Nette Mini Tarife Paketi (12 aylık) hediye edilecektir.

Çek Defteri Muafiyetleri/İndirimleri

KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimiz; işbirliği programı kapsamındaki kredilerden kullanmaları halinde;

Bankamızdan ilk defa çek karnesi alırken (10 yapraklı çek) bir defaya mahsus olmak üzere çek karnesi bedeli ve istihbarat bedelinden muaf olacaklar, diğer işletmelerimiz ise bu masraflarda %50 indirimden yararlanacaklardır. (Değerli kağıt bedeli muafiyet ve indirim kapsamı dışındadır.)

İndirimli E-FATURA

KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimizin E-FATURA işlemlerine mevcut tarifeler üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.

Businesscard Aidat Muafiyeti

Şirket harcamalarını ticari kredi kartı ile yapan KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimizin Vakıfbank Businesscardlarına 1 yıl boyunca kart aidatı muafiyeti sağlanacaktır.

Özel POS Çalışma Şartları

İşyerinde POS kullanan, KOBİ Beyannamesi güncel olan KOSGEB'e kayıtlı işletmelerimiz işbirliği programı kapsamında özel POS çalışma şartlarından yararlanacaklardır.

 

KOSGEB & VAKIFBAK İşbirliği Programı hakkında detaylı bilgi almak ve avantajlardan yararlanmak için en yakın VakıfBank Şubesine bekleriz.

Bankamız ve KOSGEB idaresi arasındaki iş birliği programı KOSGEB’e kayıtlı güncel KOBİ Beyannamesi olan KOBİ işletmeleri kapsamaktadır. Söz konusu iş birliği programı kapsamında KOSGEB veri tabanına kayıtlı KOBİ’lere bazı kredi ve diğer Bankacılık ürün ve hizmetleri protokol şartları kapsamında avantajlı olarak sunulacak olup, Bankanın bu avantajları değiştirme ve sona erdirme hakkı saklıdır. İş birliği Programının detayları için en yakın Vakıfbank Şubelerinden bilgi alınabilir.

 

 

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder