Sizin İçin Seçtiklerimiz

Kurum Maaş Ödemeleri


ÇALIŞANLARINIZIN MAAŞ ÖDEMELERİ VAKIFBANK'TA

Şirketinizde, işletmenizde, işyerinizde çalışanlarınızın maaş ödemelerini zahmetsizce, riske girmeden, zaman kaybetmeden ve operasyonel işlemler ile uğraşmadan kolaylıkla VakıfBank aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank’ın yaygın teknolojik ATM’leri ile çalışanlarınız maaşlarını istediği gibi çekebilir, yatırım yapabilir ve şubeye uğramadan acil bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirler. Aynı zamanda hesaba tanımlanacak havuz hesap uygulaması ile artı paranız günlük otomatik olarak yatırım fonlarında değerlendirilmektedir.

Maaş ödemeleri hizmetimizin başlıca avantajları:

  • 7 Gün 24 saat, tatillere ve çalışma saatlerine bağlı kalmadan firma çalışanlarınızın maaşlarına Türkiye’nin neresinde olursa olsun dilediğinde ulaşmasını sağlar.
  • Firma çalışanları hesaplarında yeterli bakiye olmadığında Bankamızın mevduat sahiplerine sağladığı kredili hesaplarından yararlanarak ihtiyaçlarını giderirler.
  • Maaş ödeme günlerinde kurum ve kuruluşları elden ödeme yönteminden doğabilecek zaman kaybı, nakit bulundurma zorunluluğu, paranın çalınması, yanlış ödeme gibi tarafları sıkıntıya sokacak zorluklardan kurtarır.
  • Çalışanlarınızın otomatik ödeme talimatları ile faturaları ve ödemeleri gününde ödenir. Çalışanlarınızın hesaplarında yeterli para bulunmadığında Banka tarafından tanımlanmış olan kredili hesaplarından otomatik ödeme talimatları gerçekleştirilir.
  • Çalışanlarınızın bireysel kredi ihtiyaçları maaş ödemeleri nedeniyle daha avantajlı şekilde karşılanır.
  • Haftasonu, bayram ve tatillerde ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.
  • İş yükü ve işlem maliyetlerinden tasarruf sağlayarak operasyonel verimlilik sağlarsınız.
  • Nakit para dağıtım riski ve hatalarından kurtulursunuz.
  • Maaş ödeme gizliliği sağlarsınız.
  • Çalışanlarınızın güven duygularını güçlendirirsiniz.

Firma çalışanlarınızın maaşlarını VakıfBank güvencesi altında ödemek isterseniz size en yakın VakıfBank şubesine müracaat etmeniz yeterlidir.

 

 

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder