< Kampanyalar

VakıfBank’tan KOBİ’lere 2017 Yaz Kredi Kampanyası

ARKADAŞINIZA TAVSİYE EDİN HEMEN BAŞVUR

VakıfBank, 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma avantajı sunuyor. 

KOBİ’lere özel 2 farklı geri ödeme seçeneği! 

KOBİ’ler kredi taksitlerini, 
  • Aylık eşit taksitli,
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli,
Seçeneklerle ödeyebiliyor.

Üstelik BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim kazanıyor!

KOBİ’lere 2017 Yaz Kredi Kampanyası‘ndan yararlanan müşterilerimiz, kredi kullandırım sonrasında BusinessCard’ları ile (ek kartlar da dahil) yapacakları ilk 5.000 TL’lik alışveriş karşılığında 100 TL ekstre indirimi kazanacaklardır.

Detaylı bilgi için en yakın VakıfBank Şubesine bekleriz.

Kampanya 31.08.2017 tarihine kadar geçerli olup, kredi kullanılabilmesi için; çapraz bankacılık ürünlerinin alınması zorunludur. Belirtilen tutar ve vadeler piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.  Krediden yararlanan şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırılması zorunlu olup, yaptırılmaması halinde kredinin %0.5 (binde beş)’i tutarında peşin komisyon tahsil edilecektir. BusinessCard harcamalarına ekstrede 100 TL indirim kampanyasında, müşterilerimizin aktif BusinessCard’ı olması ve 30.09.2017 tarihine kadar toplam 5.000 TL’lik harcama yapması gerekmektedir. 5.000 TL’lik harcamaya peşin, mail order ve taksitli alışverişler dahildir. BusinessCard’tan yapılacak nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemler dikkate alınmayacaktır. Kampanya SMS katılımlı olup, müşterilerimizin kayıtlı cep telefonlarından KOBI yazıp bir boşluk bırakarak kart numaralarının son 6 hanesini 6635 e göndermesi gerekmektedir. SMS gönderip kampanyaya katılan müşterilerimizin kazandıkları indirimler, kampanya bittikten sonra kredi kartı ekstresi borçlarına otomatik olarak yansıtılacaktır. Kart sahibi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyadan hedeflenen harcamaya ulaşan ilk 1.000 müşteri ödül kazanabilecektir. Kredinin ve/veya BusinessCard’ın iptal edilmesi halinde ve/veya müşterinin belirlenen süre içerisinde 5.000 TL’lik harcama tutarına ulaşamaması halinde indirim yansıtılmayacaktır. Bankamız gerekli gördüğü hallerde, kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder