< Kampanyalar

VakıfBank'tan KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi

ARKADAŞINIZA TAVSİYE EDİN HEMEN BAŞVUR

KOSGEB tarafından, KOBİ’lerin rekabet güçlerini arttırarak ekonomik büyümeye daha fazla katkı vermelerini teşvik etmek ve ihtiyaç duydukları finansmana erişmelerine imkan vermek üzere 2016 yılında Sıfır Faizli İşletme Kredisi uygulaması başlatılmıştı. KOSGEB 2017 yılında Sıfır Faizli İşletme Kredisi uygulamasının kapsamını oldukça genişletti. KOSGEB ile Bankamız arasında imzalanan protokol kapsamında kredi kullanmak isteyen müşterilerimize Şubelerimiz tarafından hızlı değerlendirme yapılabilmesi için özel kredi limitleri oluşturulmuştur.Kredi Programı Detayı:

  • Kredi üst limiti 50.000 TL
  • 36 ay vadeli
  • İlk 12 ay ödemesiz, geri kalanı 3 ayda 1 eşit taksitler halinde ödemeli
  • Sıfır faizli (kredinin faiz oranının tamamı KOSGEB tarafından karşılanacaktır)
  • Kredi tahsisi ücretsiz
  • KOSGEB tarafından aksi bildirilmedikçe Bankamıza başvuruda bulunan İşletmelerin kredi kullandırımları için son tarih 28.04.2017dir.


KOSGEB tarafından aranan şartları taşıyan ve başvurusu onaylanan işletmelere, Bankamız mevzuatı kapsamında yapılan değerlendirme sonucunda da uygun bulunması kaydıyla, azami 50.000,00-TL (Elli Bin Türk Lirası)’na kadar kredi kullandırılabilecektir. KOSGEB ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.'nun kredi koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.KOSGEB programı kapsamında yapılacak başvurular, genel bankacılık mevzuatı, bankacılık teamülleri, Banka mevzuatı ve kredi politikaları doğrultusunda değerlendirilir. KOSGEB tarafından aranan şartları taşıyan ve başvurusu onaylanan işletmelerin talepleri, Bankamız mevzuatı kapsamında değerlendirilmesi sonucunda, uygun bulunan müşteriler özel limitten yararlanabilir.KOSGEB’in veri tabanında kayıtlı bulunan firmalara yönelik olarak faiz desteği sağladığı yeni kredi programları, kredi başvuru koşulları ve diğer konular hakkında bilgi almak için en yakın VakıfBank şubesine müracaat edebilirsiniz.KOSGEB destekleri konusunda; KOSGEB veri tabanına üye olmak, üye olanlar için de KOSGEB’in ilan edeceği ilgili KOBİ Beyannamesi’nin güncel olması gerekmektedir. Yeni desteklerden yararlanabilmeniz adına tüm şubelerimiz, gerekli üyelik ve güncelleme işlemlerinin yapılması konusunda danışmanlık hizmeti vermek üzere sizleri bekliyor.KOSGEB tarafından aranan şartları taşıyan ve başvurusu onaylanan işletmelere, Bankamız mevzuatı kapsamında yapılan değerlendirme sonucunda da uygun bulunması kaydıyla, azami 50.000,00-TL (Elli Bin Türk Lirası)’na kadar kredi kullandırılabilecektir. KOSGEB ve Vakıflar Bankası T.A.O.' nun kredi koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.Kredi başvurularının Banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması ve sonrasında kredi talepleri karşılanacaktır. KOSGEB Desteklerinden yararlanma koşullarının detayları için http://www.kosgeb.gov.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz. En yakın VakıfBank şubesi için tıklayınız.

Aile Geliriniz 

Almak İstediğiniz
Evin Expertiz Değeri 

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,

Vade (Ay)

0 TL

Aylık Ödenmek İstenen Taksit

Faiz Oranını Değiştirmek İstiyorum

,
Daha yüksek bir aylık taksit tutarı veya daha düşük bir kredi tutarı girmeniz gerekmektedir.
0 Ay

Arkadaşınıza Tavsiye Edin

Siz de VakıfBank KOBİdost’un kampanya ve ürünlerini arkadaşlarınıza önerebilir onların da bu imkanlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin

Arkadaşınızın

Gönder